Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Registrační pokladny » Pokladna Quorion CR2044


        

Pokladna Quorion CR2044

Jednopásková velmi kvalitní registrační pokladna pro EET. Určená i pro vysokou zátěž. Bez dalších poplatků za provoz!

 

Dostupnost: na dotaz
Číslo produktu: 342
Výrobce: Quorion
Určeno pro: obchody
Cena bez DPH: 15 320 Kč
Cena s DPH (21 %):
18 537 Kč

Popis produktu

Registrační pokladna Quorion CR2044 je velmi kvalitní model německého výrobce. Díky odolné konstrukci lze pokladnu doporučit do středně velkých provozoven obchodů.

Tiskárna
Pro tisk jsou používány papírové termo kotoučky standardní šíře 57mm tzn.do tiskárny se nepoužívá žádná barva, a tím tiskárna nevyžaduje tak častou údržbu, jako starší modely pokladen. Pro zakládání papíru, které je neobyčejně jednoduché a rychlé, stačí stisknout páčku, odklopit mechanizmus, položit papírovou pásku a mechaniku zpět zaklapnout.

Displeje
Pokladna Quorion CR2044 má k dispozici dva displeje. Víceřádkový polohovatelný modře podsvícený je určen pro obsluhu pokladny. Druhý modře podsvícený dvouřádkový displej je pak určen pro zákazníky.

Klávesnice
Klávesnice této registrační pokladny má 64 kláves. Klávesy jsou programovatelné tzn.každé klávese lze přiřadit jakoukoli funkci, kterou pokladna poskytuje.

Základní rozsah paměti
Paměť pokladny lze „přeskupit“ dle potřeby. V základu lze do pokladny nastavit až 10 oddělení, 100 skupin a 55000 položek zboží.

Připojení čtečky čárového kódu
K pokladně lze připojit čtečku čárového kódu a položkám zboží přiřadit kódy, společně s názvem a cenou. Zaúčtování položky načtením kódu je pak velmi rychlé a eliminuje chyby obsluhy při ručním zadávání částek.

Připojení obchodní váhy
Pakliže prodáváte vážené zboží, určitě využijte možnosti připojit k pokladně obchodní váhu! Zaúčtování váženého zboží je velmi rychlé. Při správném nastavení komunikace stačí jen položit zboží na váhu a následně, buď zadat cenu za 1kg přímo na klávesnici pokladny, nebo z paměti vyvolat položku s přednastavenou cenou. Pokladna ihned vypíše nejen vypočítanou částku, ale i cenu za 1kg, což je přehledné pro zákazníka. Stejně tak, jako připojení čtečky, tento způsob eliminuje chyby obsluhujících.

Připojení pokladní zásuvky
Pokladna je opatřena pokladní zásuvkou, kterou lze demontovat a umístit zvlášť např.pod pult. Je dostatečně prostorná s vyjímatelným mincovníkem.

Připojení počítače
Počítač je možné k pokladně připojit standardně pomocí USB portu, kterým pokladna disponuje. Připojení lze realizovat i pomocí sériového portu RS232. Jako volitelné příslušenství je pak k dispozici LAN port, pomocí kterého lze pokladnu připojit do PC sítě, potažmo na internet.

Software ZDARMA
K pokladně je zdarma dodáván software QProg určený ke kompletnímu nastavení registrační pokladny a případnému „stahování“ a zálohování uzávěrek (tržeb). Software je kompletně v českém jazyce a obsahuje rozsáhlou nápovědu.

Čeština
POZOR! V běžných obchodech obdržíte tuto pokladnu nastavenou v angličtině. My tuto pokladnu dodáváme kompletně počeštěnou tzn.všechny funkční texty, které pokladna zobrazuje a vypisuje na účtenky.

Návody
Kromě obsáhlého návodu k obsluze v českém jazyce k pokladám dodáváme výpis nejdůležitějších funkcí na jeden list A4 tak, aby základní obsluhu zvládnul i člověk, který pokladnu nikdy předtím neobsluhoval.

Skladové hospodářství
Pokladna obsahuje i vnitřní skladovou evidenci. Přímo na pokladně můžete provádět základní skladové operace: příjem, výdej (odpis) a sledovat stav skladu. Tento model lze také pomocí PC připojit k velmi jednoduchému a přehlednému skladovému softwaru CONTO sklad, pomocí kterého vytvoříte plnohodnotný pokladní systém.

EET pokladny Quorion.Pokladna Quorion a EET - Elektronická evidence tržeb
Pokladna je připravená pro potřeby EET. Pro její napojení na EET je nutné dovybavení o „EET box“, což je malá krabička, která zprostředkovává přeposílání datových zpráv mezi pokladnou a serverem Ministerstva financí. EET Box je možné níže objednat spolu s pokladnou. EET box lze k internetu připojit, jak kabelem, tak pomocí Wi-Fi. Nastavení EET parametrů a zavedení certifikátu do pokladny, by měl uživatel rozhodně nechat na odborném servisu!

Technické parametry:

• Klávesnice klasická tlačítková, programovatelná, model 2044 = 64 kláves, model CR2144 = 104 kláves
• Termotiskárna šířky 1x57mm EasyLoad
• Pokladní zásuvka 5/8 RJ11 9V (v ceně)
• Přepínání módů pokladny R-X-Z-M-P - klíčem
• Grafický podsvícený displej obsluhy a zákazníka
• Snadné programování softwarem Qprog
• Připojení počítače, scanneru, digitální váhy, modemu, kuchyňských tiskáren, externího displeje
• 2 porty RS232, 1x USB, (možnost rozšíření)
• Paměť 4MB
• Možnost rozšíření o síťové připojení a komunikaci LAN ETHERNET
• Síťové zprávy pro přehled o celkovém prodeji
• Programovatelné finanční zprávy, zprávy obsluhy, přehled prodaných položek, stav skladu
• Elektronický journal (kopie účtenek v paměti pokladny - lze deaktivovat)
• Kopie účtu, možnost vypnutí tisku účtu
• Grafické logo
• Cenové hladiny s využitím pro různé časové akce a slevy
• 100 skupin zboží, 10 oddělení, 55000 položek zboží PLU
• 16 obsluh, tréninkový mód 
• Možnost rošíření o přihlašování obsluhy pomocí magnetických klíčů DALLAS
• Programovatelné přirážky a slevy, cizí měny s automatickým přepočtem
• Plně programovatelná klávesnice
• Provedení - barva černá

Instalace a zaškolení registračních pokladen pro EET.

U těchto pokladen zakoupených u nás nabízíme naprogramování (základní funkční parametry, textové logo účtenky, sazby DPH, skupiny zboží) a proškolení obsluhy po domluvě na telefonu +420 604 350 994 za cenu 500,– Kč bez DPH. Cena stejné služby, ale u pokladen zakoupených u jiných prodejců, je 1.400,- bez DPH. Služba je poskytována na pobočce Praha a cena nezahrnuje případnou dopravu servisního technika na provozovnu zákazníka. Dopravné je kalkulováno individuálně. Nastavení parametrů EET a zavedení certifikátu je zpoplatněno částkou 1500,-Kč bez DPH. V případě, že pokladnu odesíláme poštou, může být, po předešlé dohodě, od nás kompletně pro EET připravena.

K těmto pokladnám nabízíme záruční i pozáruční servis. K pokladnám zakoupeným u nás i následnou bezplatnou telefonickou podporu v případě drobných nejasností při obsluze.

Základní parametry

Výrobce: Quorion
Určeno pro: obchody
Displej zákazníka: ano
Podsvícení displejů: ano
Vestavěný akumulátor: ne
Připojitelnost k PC: ano
Připojitelnost pokl.zásuvky: ano
Pokladní zásuvka v ceně: ano
Tiskárna: jednopásková
Připojitelnost váhy: ano
Připojitelnost čtečky čár.kódů: ano
Typ klávesnice: tlačítková

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Pokladna Quorion CR2144
341
Pokladna Quorion CR2144
Cena 16 662 Kč